"Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara" w Słupsku
www.filharmonia.sinfoniabaltica.pl

Wyciąg z rejestru zmian - 12 wrz 2019 (12:15)

Pobierz PDFDrukuj

Nowa strona (6)

Dyrekcja Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara

ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk

ogłasza nabór na stanowisko

Pracownik działu promocji

oferta z dnia 12 września 2019 r.

Wymiar czasu pracy: pełny etatu

Dyspozycyjność w weekendy.

Wynagrodzenie: 2300 brutto

Wymagane wykształcenie:

  • średnie muzyczne

  • znajomość podstaw grafiki

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość podstaw języka obcego: angielski lub niemiecki

  • mile widziane doświadczenie w promocji i marketing

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymanie współpracy z klientem/widzem/mediami

  • prowadzenie kampanii promocyjnych i mediów społecznościowych

  • redagowanie tekstów i artykułów promocyjnych/edukacyjnych/informacyjnych

  • praca na miejscu i w terenie

Wymagane dokumenty:

- CV oraz list motywacyjny z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem “Nabór na stanowisko pracownik działu promocji” w sekretariacie Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara, ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk w terminie do dnia 18 września 2019 r. do godz.15:00. lub na e-mail sekretariat@sinfoniabaltica.pl

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.

Data publikacji: 12.09.2019 (12:14)Data aktualizacji: 12.09.2019 (12:15)
Osoba publikująca: Osoba modyfikująca: Jacek Wichniarek
Autor: Jacek Wichniarekliczba wejść: 1407
12 wrz 2019 (12:15) »Nowa strona (6)
29 sty 2020 (12:22) »PRACOWNIK DZIAŁU PROMOCJI (usunięto)
12 wrz 2019 (12:14) »Nowa strona (6)

Przejdź do góry strony